Viruso plitimas visame pasaulyje pasėjo panieka ir baimę. Vis dėl to silpnesnį imunitetą turintys ar sunkesnėmis ligomis sergantys žmonės susirgę koronavirusu turi didesnius šansus susidurti su sunkia sveikatos būkle. Ilgą laiką buvęs karantinas padėjo šiek tiek viruso bangą suvaldyti, tačiau jam pasibaigus jau pranašaujama antra banga, todėl vis dar rekomenduojama labai saugoti savo sveikatą ir būtinai naudotis specialiomis priemonėmis kontaktuojant su kitais žmonėmis. Jeigu yra galimybė, daugelis specialistų teigia, kad būtina likti namuose ir stengtis viešose vietose būti kuo rečiau, ypač jei turimas silpnas imunitetas. Išeiti į parduotuvę, nuvykti į kliniką ar eiti į darbą kai kuriems gali būti ir neišvengiama, todėl nešiojamos kaukės, tačiau maksimaliai apsaugai priemonių gali reikėti daug daugiau.

Apsauginis skydas yra vienas iš būdų apsaugoti savo veidą kontaktuojant su kitais asmenimis. Veido kaukių gali nepakakti, nes virusas plisti gali ir per akis. Taigi, papildoma apsauga yra puikus būdas pagerinti apsisaugojimo tikimybę. Jei nešiojamas tik skydelis, greičiausiai tai nebūtų maksimaliai efektyvu, tačiau derinant skirtingas priemones, rezultatai kur kas geresni.

Verta žinoti, kad apsauginiai skydai nėra vienkartiniai kaip kaukės, todėl jų išmesti kaskart panaudojus nereikia. Jie tarnaus ilga laiką, jei nebus sudaužyti ar kitaip suniokoti. Kadangi jie gaminami iš plastiko yra gana patvarūs ir netrukdo regėjimui. Svarbiausia kiekvieną kartą jį nusiėmus, dezinfekuoti, kad paviršius ir vėl taptų švarus nuo įvairiausių virusų ir jį dedantis atgal nebūtų užsikrečiama.

Apsauginiai skydai saugo žmones ir nuo pastovaus veido lietimo pirštais, kas irgi yra labai blogai, ypač jei rankos kontaktuoja su kitų liestais produktais, daiktais ar tiesiog kitais žmonėmis. Su skydu daug sunkiau pasiekti savo veidą. Skydai nesukelia jokio diskomforto, nes netrukdo nei matyti, nei kalbėti, neliečia odos, todėl neatsiranda jokių alergijų, pats daiktas neerzina. Daugelis pasakytų, kad tai greičiausiai patogiausias dalykas apsisaugojimui, tad kodėl jo neišbandžius kaip papildomos priemonės nuo užsikrėtimo virusu? Medikai ir parduotuvėje dirbantys žmonės juos naudoja kasdien, nes susiduria su didesniais kiekiais žmonių. Apsaugoti savo sveikatą padės apsauginis skydas iš https://www.respiratorius.lt.