Toks klausimas gali kilti praktiškai kiekvienam svarstant apie tokią gaminio įsigijimą ir jo praktinę naudą bei būtinumą. Žinoma, kiekvienas būstas yra skirtingas tiek savo sandarumu, tiek ir vyraujančia temperatūra. Tačiau praktiškai kiekvienuose namuose mūsų kraštuose galime susidurti su drėgmės trūkumu. Aišku, dažniausiai jis nėra nuolatinis ir labiausiai pastebimas būtent šaltuoju metų laiku. Kadangi tada vėdinimas vyksta tik minimaliai, o namai yra intensyviai šildomi. Taip ne tik sušildomas juose esantis oras, tačiau išgarinama nemaža dalis drėgmės. Nepaisant to, jos trūkumą pajusti ir apie jį suprasti tikrai nėra paprasta. Nors lengviausiai tą padaryti galėtų padėti specialūs prietaisai, kurie matuoja drėgmę patalpoje. Tačiau apie jos trūkumą gali išduoti ir tokie simptomai kaip sausėjantys kvėpavimo takai arba bendras silpnumas. Ir nors tai nėra didelės problemos, tačiau ilgainiui gali atsirasti ir rimtesnių negalavimų, ypač jeigu drėgmės stygius bus jaučiamas nuolatos. Todėl vertėtų pasirūpinti savo komfortu, kurį gali užtikrinti netgi patys paprasčiausi keramikiniai oro drėkintuvai. O jeigu kyla abejonių dėl tokio įrenginio poreikio, visuomet galite patikrinti realų drėgmės lygį namuose.

Oro drėkintuvai aromatizatoriai, kuo jie ypatingi?

Iš pirmo žvilgsnio gali būti pakankamai sudėtinga atskirti tokį įrenginį nuo jo analogų. Tuo labiau, kad dauguma jų gali būti naudojama ir kaip paprasti oro drėkintuvai. Kadangi veikimo principas dėl to nesikeičia ir yra paprasčiausiai garinamas vanduo. Tačiau vienintelis skirtumas bus tas, kad į jį pateks ir kažkokios aromatinės medžiagos, kurios garinimo metu paskleis malonų kvapą kartu su išsiskiriančia drėgme. Tam galima naudo ir norimus eterinius aliejus ir specialiai šiam tikslui skirtus ir jau paruoštus kvapus. Aišku, ant radiatoriaus pakabinamas variantas gal ir negalės atlikti tokios funkcijos. Tačiau dauguma automatinių įrenginių ją turi. Todėl prieš perkant reikėtų pasidomėti, ypač jeigu ji jums yra aktuali ir norisi namuose ne tik palaikyti drėgmę, bet ir jausti malonų kvapą. Dėl to gaminio kaina taip pat neturėtų labai skirtis ir jie tikrai nėra brangesni, negu paprasti variantai.

https://www.e-nit.lt/oro-gerinimas/oro-drekintuvai

Kiek kainuoja oro drėkintuvai?

Tai tikrai nebus labai brangūs pirkiniai, tačiau jų kainos gali svyruoti gana nemažai priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo. Vieni iš ekonomiškiausių variantų galėtų būti pakabinami oro drėkintuvai, kurie dažniausiai kainuoja nuo kelių iki keliolikos Eurų. Aišku, tai yra labai paprasti įrenginiai, kurie tiesiog kabinami ant radiatorių ir juose esantis vanduo natūraliai garuoja nuo šilumos. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog tokie gaminiai neatlieka savo funkcijos, kadangi jie tikrai gali palaikyti aukštesnį drėgmės lygį namuose. Modernesni ir automatiškai veikiantys įrenginiai kainuos kažkiek brangiau, tačiau net ir jų kainą neretai nebus didesnė, negu keliasdešimt Eurų. Aišku, galima surasti tikrai modernių gaminių, kurie pasižymi išskirtiniu funkcionalumu, pastoviu drėgmės lygio sekimo. Ir jų kaina bus ženkliai didesnė. Todėl galima sakyti, kad išlaidos tokiam įrenginiui gali būti gana skirtingos, tačiau kiekvienas turėtų rasti sau finansiškai priimtiniausią variantą. Tuo labiau, kad visi jie gali sėkmingai atlikti savo pagrindinę funkciją.