Pagalvoję apie dantų balinimą iš karto susimąstome apie laukiančias išlaidas. Planuojant biudžetą, kurį galime skirti dantų balinimui atsižvelgiama į daug dalykų. Dantų balinimo paslaugos kaina svyruoja nuo 50 eurų iki 300 erų ar net ir daugiau. Renkantis kokiu budu balinsite dantis, atsižvelgiate į procedūros kainą, rezultato išlikimo laikotarpį, atlikimo laiką, naudą jūsų dantims ir t.t.

Dantų balinimo procedūrų yra pačių įvairiausių, tad rinktis tikrai yra iš ko. Dantų balinimas galinga halogenine lempa, kuris trunka iki 1,5 valandos, tačiau suteikia dantų apsaugą ir išbalina jūsų dantis. Galima rinktis ir dantų balinima kapomis, tai itin patogus dantų balinimo būdas kurį jums parenka ir renkomenduoja profesionalas, o visą balinimo procesą galite atlikti patys tiesiog savo namuose. Tokiai dantų balinimo procedūrai nereikia daug laiko, o jūs rezultatais galite džiaugtis jau pirmūjų kelių bandymų, nors pati procedūra trunka ir iki 10 – 14 dienų. Gydytojai užsiimatys dantų balinimu taip pat siūlo ir procedūra – dantų balinimą lazeriu. Dantų balinimą lazeriu atlieka pats daktaras savo kabinete. Procedūra tereikia atlikti vieną kartą, ji trunka vos 30 minučių ir galite džiaugtis rezultatais. Dantų balinimo paslaugą teikiančių žmonių yra be galo daug, o ir procedūrų pasirinkimo gausa ne ką mažesnė.  Dantų balinimas pas profesionalą suteikia pasitikėjimo jausmą. Balinanti dantis klinikoje didesnė tikimybė, kad paslauga bus atlikta labai kokybiškai, nepriekaištingai ir rezultatas bus ženkliai geresnis.

Neprivaloma eiti į kliniką, norint turėti baltą šypseną. Daugelis savo darbą išmanančių profesionalų, kurie dirba dantų balinimo srityje jums pasakys ir patars, kad dantis be jokio vargo galima išsibalinti ir tiesiog būnant namuose. Priklausomai nuo jūsų dantų būlės ir pageltimo keičiasi ir produktų pasirinkimas bei norimo rezultato pasiekimo laikas.  Daktaras užsiimantis burnos higiena ir dantų balinimu pagal jūsų poreikius parenka geriausią ir optimaliausią variantą norimam rezultatui pasiekti. Prieš naudojant Dantų balinimo rinkinius pravartu žinoti, kad negalima apleisti dantų priežiūros ir būtina juos reguleriai valyti bei išsivalyti tarpdančius dantų siūlu ar kitomis priemonėmis prieš balinant dantis. Dantų balinimo rinkinys pagamintas taip, kad jį būtų nesunku naudoti namuose. Dantų balinimo rinkinyje rasite visą reikiamą informaciją apie dantų balinimo priemones esančias rinkinyje. Visos instrukcijos kaip naudotis priemonėmis, kokios galimos komplikacijos ir produkto sudedamosios dalys yra aprašytos dantų balinimo rinkinyje.