Nors kai kam tai tėra laisvalaikio praleidimo būdas arba pramoga, tačiau kitiems tai transporto priemonė. Tikėtina, kad būtent dėl tokio panaudojimo šis gaminys išpopuliarėjo taip greitai. Ir didžiausia paklausa bei naudojimas jo pastebimas būtent didžiuosiuose miestuose. Žinoma, tam įtakos turi ir infrastruktūrą, kuri miestuose daug palankesnė. Kadangi ten daugiau dviračiams skirtų takų bei asfaltuotų šaligatvių, gatvių. Taip pat didmiesčiuose kelionė automobiliu gali atimti nemažai laiko, ypač patekus į transporto spūstis. Kurios neišvengiamos piko valandomis. Tuomet toks variantas gali tapti puikia alternatyva pasiekti reikiamą tašką. Kadangi jam praktiškai nėra jokių kliūčių, kurios pristabdytų kelionę. Kadangi galima nesunkiai aplenkti susidariusias automobilių eiles ir trumpinti kelią dviračių takais. Taigi, vis daugiau žmonių pritaria, kad paspirtukas elektrinis yra neatsiejamas nuo jų kelionių po miestą. Žinoma, žiemos metu tokios kelionės gali būti sudėtingesnės. Tačiau dabar nepalankių dienų būna ne tiek jau daug, o visais kitais metų laikais galima drąsiai rinktis tokį keliavimo būdą.

Kaip elektrinis paspirtukas kaina priklauso nuo jo ypatybių?

Šių gaminių kainos labai įvairios, nors kai kurie iš jų savo išvaizda gali pasirodyti pakankamai panašūs. Tačiau pagrindinis kriterijus, kuris lemia galutinę sumą yra būtent techninės charakteristikos. Dėl šios priežasties elektrinis paspirtukas 1000w kainuos tikrai daugiau, negu mažiau galingi jo analogai. Tačiau ir greitis, kurį jis gali išvystyti ženkliai pranoksta paprastesnius variantus. Taip pat reikėtų pridėti ir tai, jog jis yra tvirtesnis, kadangi važiuojant didesniu greičiu natūraliai tenka atlaikyti gana nemažą krūvį. Taigi, toks variantas, jeigu jis pagamintas kokybiškai, turės nemažai privalumų lyginant su mažiau galingais gaminiais. Todėl būtent galia yra vienas iš svarbesnių faktorių lemiančių kainą. Kitas ne ką mažiau svarbus aspektas yra akumuliatoriaus talpa. Kadangi būtent nuo jos priklauso, kokį atstumą galės įveikti elektrinis paspirtukas. Ir kuo ji didesnė, tuo vienu įkrovimu bus galima toliau nuvažiuoti. Žinoma, tikrai nedaugelis pasivažinėjimui norės nuvykti 60 kilometrų arba dar daugiau. Tačiau talpi baterija užtikrina, kad ir krovimo ciklai bus retesni. Todėl ir pats paspirtukas turėtų tarnauti ilgesnį laiką. Bent jau vertinant šį aspektą. Kadangi konstrukcija ir visos kitos detalės priklauso nuo gamintojo naudojamų medžiagų ir surinkimo kokybės.

Ar patogus elektrinis paspirtukas su sedyne?

Aišku, patogumas gali būti labai individualus dalykas, kurį kiekvienas turėtų vertinti atskirai. Tačiau toks variantas tikrai yra išskirtinis pasirinkimas. Su tuo susieja ir tam tikri niuansai. Žinoma, važiuoti ilgesnius atstumus sėdint tikrai bus paprasčiau, negu kad stovint. Taip daug mažiau pavargstama. Todėl norintieji įsigyti pirkinį ilgoms kelionėms bei pasivažinėjimams tikrai gali pasvarstyti apie tokį variantą. Tačiau važiuojant prastu keliu visi nelygumai gali būti jaučiami žymiai labiau. Aišku, tai dar priklauso nuo amortizatorių, kurie kartais šiame modelyje būti pakankamai neblogi. Bet toks variantas nebus geriausias pasirinkimas važinėti po miesto centrą, kur nuolat vyksta intensyvus judėjimas. Kadangi gali būti sudėtingiau išimti staigius posūkius bei laviruoti tarp kitų transporto priemonių. Todėl patogumas labai priklauso nuo konkretaus atvejo.