Nors daugelis svajoja apie nuosavą namą su dideliu kiemu, tikrai ne visiems pavyksta tokį turėti. Taip yra dėl to, kad tai yra labai brangus dalykas ir ne kiekvienas gali leisti sau jį įpirkti ar pasiimti didelės sumos paskolą. Namo statybos reikalauja ne tik didelių finansų, bet ir daug laiko, todėl ne visi pasiryžta tam. Ir nors statybų procesą sudaro dar šimtai dalykų, kurie kelia ne tik džiaugsmo, bet ir daug įtampos, viskas dažniausiai atsiremia į pinigus, o pagrindinis klausimas įprastai būna kiek viskas kainuos. Tam, kad bent kiek pavyktų sutaupyti, specialistai dalinasi patarimais apie praktiškus būdus pasistatyti pigesnį namą.

Dabar labai populiarėja aštuoniasdešimties kvadratų namas, kuris yra supaprastintos statybos. Jam nereikia tvarkyti daugelio dokumentų, o statybų projektas daug lengvesnis, nei įprasta, todėl galima daug greičiau pasistatyti namą ir jame pradėti gyventi. Tiek kvadratų užtenka nedidelei šeimai. Žinoma, daugeliui tai atrodo per mažas namas, todėl ne visuomet šis sprendimas tinkamas. Didesnėms šeimoms 80 kvadratų yra labai mažai ir palaipsniui gali erdvės tik mažėti. Tačiau, jei šis variantas tinkamas, tuomet sumokėsite už tokį projektą tikrai mažiau ir turėsite geriausios energetinės klasės namą. Kadangi plastikiniai langai nedideliame name puikiai išlaiko šilumą, tikėtina, kad žiemos sezonu tikrai sutaupysite.

Jeigu tuo pačiu jums yra svarbu ar namas laikui bėgant nenuvertės, kad ateityje sugalvojus parduoti nereikėtų kainos kirsti perpus, tuomet nepamirškite, kad kokybiškos medžiagos yra labai svarbu. Jeigu dabar statysite kuo pigesnį būstą, tai, tikėtina, kad laikui bėgant jo kaina smarkiai kris, nes naudotos priemonės nebus tokios kokybiškos ir namas artės prie renovacijos. Žinoma, daug vertingesni namai būna jei naudojami plastikiniai langai, o ne patys pigiausi mediniai. Platų jų pasirinkimą rasite – https://www.tikslangai.lt/. Kiekvienas dalykas atsiremia į kainą ir ateityje, net ir plastikiniai langai. Apgalvokite kiekvieną detalę, na, o jei pardavinėti namo nežadate ir jis skirtas bus tik jums, tai tuomet viską darykite pagal save, tik atminkite, kad nesinorės namo tvarkyti po kelerių metų nuo jo pastatymo.