Nuo senų seniausių laikų žmonės būriuojasi į įvairias grupes. Dažniausiai į bendrą grupę žmones suburia bendri pomėgiai ir užsiėmimai.  Renkamos įvairios mėgėjų komandos į visokias draugiškas ir ne tik, sporto varžybas. Pačios įvairiausios temos, nuo gėlių iki statybinių ir inžinerinių klausimų žmones suveda į bendras komandas ir klubus. Dažnai susiburia žmonių grupės kuriems patinka ta pati veikla. Įvairūs mezgimo, piešimo, šokių, vaidinimo, rašymo, dizaino, drožinėjimo ir dar begalė kitokią veiklą mėgstančių žmonių būreliai, suburia visus kurie bent kiek domisi ir yra įsitraukę į vienokią ar kitokią veiklą. Visokiausi knygų, motociklininkų, automobilių gerbėjų klubai buriasi pasidalinti savo patirtimi ir sužinoti naujų iki šiol nežinotų dalykų. Aktyvų laisvalaikį propaguojantys žmonės buriasi ir organizuoja visokias aktyvias veiklas kaip pavyzdžiui žygiai, maratonai ir t.t.

Plaukimas baidarėmis taip pat populiari veikla į vieną vietą sutraukianti minias gerbėjų. Visi plaukimą baidarėmis propaguojantys entuziastai buriasi į grupes. Organizuojamos komandos plaukimui pasirinkta upe. Dažniausiai tokio tipo renginiai pritraukia didelius srautus žmonių.  Ne vienerius metus plaukimu baidarėmis užsiimantys žmonės kviečia prisijungti ir išbandyti plaukimą baidarėmis. jei to dar neesate išbandę. Tai puiki veikla į vieną vietą suburianti didelius kiekius žmonių. Plaukimo baidarėmis organizatoriai yra pastebėję, kad tokio pobūdžio renginiai populiarūs labai įvairaus amžiaus grupėse. Nuo pačių jauniausių iki garbaus amžiaus senolių, plaukimas baidarėmis vienija ir sujungia visus.

Plaukimas baidarėmis puiki galimybė užmegzti naujas pažintis, susipažinti su įvairiais ir labai įdomiais žmonėmis. Gera nuotaika ir įsimintinas laikas tokių žmonių apsuptyje garantuoja neišdildomus įspūdžius ir pačius geriausius atsiminimus. Aktyvus laisvalaikis gryname ore, apsuptame pačia nuostabiausia Lietuvos gamta ir nuostabi kompanija garantuoja gerą laiką. Naujos pažintys ir užsimezgusios naujos draugystės beveik kiekvieno pasiplaukiojimo baidarėmis dalis. Plaukimas baidarėmis suburia žmonės sveikai ir turiningai leisti laiką. Iš didžiulio kolektyvo žmonių galbūt net iš visos Lietuvos tikrai rasite sau draugą ir puikų kelionės kompanijoną.

Plaukimo baidarėmis organizatoriai dažniausiai neapsistoja vienintele veikla – plaukimu baidarėmis. Organizatoriai pasirūpina, kad išvyka būtų įsimintina ir patirtumėte kaip galima daugiau įspūdžių. Įvairios veiklos ir žaidimai įtraukia kiekvieną. Sustojimai gražiausiose pakrantėse nustebins įvairiomis veiklomis. Sužinosite daugybę naujienų apie Lietuvos gamtą ir jus supančius žmones. Nustebsite sužinoję kokia žmonių įvairovė dalyvauja plaukimo baidarėmis užsiemimuose. Įvairiausių profesijų atstovai, menininkai, teisininkai, verslininkai ir dar daugiau specialistų aktyviai dalyvauja tokio tipo veiklose. Tad bendramintį čia ras kiekvienas.